Roparun 2010..... wat een avontuur!

Het NR6 team 266 heeft de Roparun met verve volbracht!
Wat een geweldig avontuur hebben wij samen met de kanjers van Sport & Therapie Purmerend en met alle andere teamleden beleefd!
De bijna militaristische voorbereidingen van Dick, Linda, de chauffeurs en de catering hebben hun vruchten meer dan afgeworpen. Over elke meter van de route was nagedacht. Fietsers en lopers konden zich volledig richten op de af te leggen kilometers.
De start in Parijs was gedenkwaardig. Een onvoorstelbare massa van bussen, vrachtwagens, busjes, fietsen en mensen verzameld op een immens terrein waar Lowlands jaloers op zou zijn. Na een pastamaaltijd (voorlopig zijn we even klaar met de pasta.....) volgde om 18.15 uur het startschot voor team 266.
Het begin van wat later een meer dan goed geoliede machine bleek te zijn. Team 1 en Team 2 liepen elk 6 etappes, goed voor circa 65 kilometer hardlopen per loper, circa 70 kilometer fietsen per loper, circa 260 kilometer fietsen per fietser en circa 260 kilometer sturen voor de 2 chauffeurs/kaartlezers in iedere teambus. Hulde! Met tussen elke etappe de fantastische verzorging van de catering en broodnodige massages door Jolien, Dick en Piet.
45 uur onderweg (inclusief onze ochtendreis van Purmerend naar Parijs eigenlijk 54 uur) met nauwelijks slaap en dan allemaal redelijk fit aan de finish in Rotterdam aankomen! Onvoorstelbaar welke energie en teamspirit er vrij kan komen in een groep van 25 mensen die zich mentaal en fysiek hebben voorbereid op een zwaar weekend!
Alle donateurs, sponsors en iedereen die enorm met ons heeft meegeleefd tijdens de etappes: nogmaals enorm bedankt!
Binnenkort op
http://roparun.nr6.nl/ een foto- en video verslag.
Op
http://twitter.com/ROPA2010TEAM266 zijn onze Roparun tweets terug te vinden